Poszukiwane postacie

Opisujemy tutaj kogo szukamy (na przykład brata, siostry, przyszłego chłopaka, dziewczyny, albo może przyjaciółki z czasów dzieciństwa) i podajemy wiek poszukiwanej postaci.
Można się również pokusić o cechy wyglądu, albo zaproponować wizerunek, a jeśli chodzi o charakter to podajemy dwie, maksimum trzy cechy.


Vanda Benešová (seamair)
Poszukiwany: mężczyzna z rocznika '89. Piekielnie odpowiedzialny, ale równocześnie też rozkapryszony i wyniosły. Jego priorytetowym zadaniem jest ukryte wzdychanie do Vandy, jego dobrej koleżanki z gimnazjum i liceum, ale przy tym ma robić wszystko, żeby uprzykrzyć jej życie, zupełnie jakby miał to dziewczynie za złe; pojęcia jednak nie ma, że Benešová czuje to samo, tylko skrzętnie to ukrywa.
Imię i nazwisko: dowolne
Wygląd: dowolny
[Jakby ktoś go chciał, niech pisze (39977102).]

Antonina Brzozowska  (Yui Carter)
Poszukiwany: mężczyzna z rocznika '92. Odpowiedzialny i uczynny. Dla nieznajomych niedostępny i nieufny. Były chłopak Antosi (jeszcze z czasów liceum). Po skończeniu szkoły wyjechał w podróż po Europie a teraz wrócił i postanowił odzyskać Brzozę. Robi wszystko by ta na nowo go pokochała. Dla przyjaciół jest w stanie zrobić wszystko. Gdyby mógł skoczyłby za nimi w ogień.
Imię i nazwisko: dowolne

Wygląd: dowolny brunet

2 komentarze:

  1. Godność dowolna, wygląd też, najważniejsze jest to, żeby był to facet z rocznika '89. Piekielnie odpowiedzialny, ale równocześnie też rozkapryszony i wyniosły. Jego priorytetowym zadaniem jest ukryte wzdychanie do Vandy, jego dobrej koleżanki z gimnazjum i liceum, ale przy tym ma robić wszystko, żeby uprzykrzyć jej życie, zupełnie jakby miał to dziewczynie za złe; pojęcia jednak nie ma, że Benešová czuje to samo, tylko skrzętnie to ukrywa. Jakby ktoś go chciał, niech pisze (39977102).

    OdpowiedzUsuń
  2. Antonina Brzozowska10 lipca 2013 14:15

    Mężczyzna z rocznika '92. Odpowiedzialny i uczynny. Dla nieznajomych niedostępny i nieufny. Były chłopak Antosi(jeszcze z czasów liceum). Po skończeniu szkoły wyjechał w podróż po Europie a teraz wrócił i postanowił odzyskać Brzozę. Robi wszystko by ta na nowo go pokochała. Dla przyjaciół jest w stanie zrobić wszystko. Gdyby mógł skoczyłby za nimi w ogień.
    Godność dowolna, wygląd również jedyna wymagana rzecz to to, że musi być brunetem.

    OdpowiedzUsuń